Home

Naar school in het centrum

31/03/2023
Vrijwilligers voorzien dagelijks lessen voor onze niet-begeleide minderjarigen.

De wachttijd om naar school te gaan bedraagt enkele maanden, en daarom gaan de niet-begeleide minderjarigen in ons centrum gaan momenteel nog niet naar school. Een groot aantal van hen zit echter te popelen om over enkele maanden ook aan de schoolbanken zitten. Om hen alvast voor te bereiden op het studentenleven, voorzien onze vrijwilligers en collega's elke voormiddag om 11u verschillende lessen. Frans, Nederlands, wiskunde of geografie, het komt allemaal aan bod. Heb je zin om ook een handje toe te steken? Kan je je geregeld vrijmaken tussen 11u en 12u30? Of wil je graag lesmateriaal helpen voorbereiden voor onze vrijwilligers-leerkrachten? Geef ons een seintje via info.bordet@fedasil.be

Ervaring in het onderwijs niet vereist!